«

»

Янв 08

Распечатать Запись

Як користуватися Публічної кадастрової картою України (Інструкція)

zemЗ 01 січня 2013 року відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі Інтернет. Це стало можливим шляхом створення Публічної кадастрової карти України.

Такий крок є великим досягненням у сфері земельних відносин, який дозволить остаточно сформувати кадастрову карту та підвищити гарантії прав власності на землю. Побудова сучасної кадастрової комп’ютерної системи дозволяє суттєво скоротити строки проведення операцій з землею, значно знизити рівень корупції, скоротити витрати громадян.

Наш сайт розповість, як користуватися Публічною кадастровою картою України та що робити у разі виявлення помилок.

Публічна кадастрова карта України виконує дві основні функції:

1.Перевірка наявності земельної ділянки в Державному земельному кадастрі України та відсутність помилок і невідповідностей в її відображенні.

2.Можливість надіслання електронної заяви про відсутність ділянки або помилки і невідповідності в її відображенні.

Як потрапити на Публічну кадастрову карту України?

Ввести в стрічці пошуку відповідного браузера адресу сайту: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

1

 

Як знайти земельну ділянку за її кадастровим номером?

Якщо державний акт на землю був виданий після 2004 року, то кадастровий номер можна знайти на зворотній частині державного акту.

2

Якщо державний акт виданий до 2004 року, то кадастровий номер треба шукати в Довідці про присвоєння кадастрового номеру. Якщо такої довідки немає, то скоріше за все земельна ділянка не має кадастрового номеру та відомості про неї відсутні в Державному земельному кадастрі України.

3

 

Якщо ж земельній ділянці присвоєний кадастровий номер, то його слід ввести в пошукову стрічку на сторінці Публічної кадастрової карти України та натиснути кнопку пошуку.

 

4

 

Якщо земельна ділянка наявна в Державному земельному кадастрі, інформація про земельну ділянку повинна з’явитися на Публічній кадастровій карті, зокрема Ви зможете побачити такі відомості:

-кадастровий номер земельної ділянки;

-форма власності (на прикладі – приватна);

-код цільового призначення (на прикладі – 03.07);

-площа ділянки в гектарах (на прикладі – 0,58099 га)

Увага! Дані про власника земельної ділянки на Публічній кадастровій карті України не публікуються.

5

 

Як шукати ділянку у якої немає кадастрового номеру?

Для пошуку земельної ділянки необхідно ввести інформацію про місцезнаходження ділянки – область, район, населений пункт.

 

6

 

Далі треба шукати ділянку вручну, використовуючи коліщатко миші (збільшення та зменшення масштабу) або кнопки «+» та «-» на карті, ліву клавішу миші (якщо її натиснути, коли курсор знаходиться на карті, то карту можна пересувати в зворотному напрямку).

Для того, щоб краще орієнтуватися на місцевості можна підключити супутниковий знімок, спочатку натиснувши на карті на кнопку «Шари» , а потім обравши пункт «Ортофотоплан».

7

 

Які помилки Ви можете побачити на карті?

1. Там, де повинна бути Ваша земельна ділянка, взагалі немає земельної ділянки («Ділянка не знайдена»).

 

8

 

2. Кадастровий номер не знайдено

 

9

 

3. Конфігурація ділянки має помилки

 

10

 

4. Межі земельної ділянки перетинаються з межами іншої ділянки (ділянок).

 

11

 

5. Місцезнаходження ділянки помилкове.

 

6. Частина ділянки у воді.

 

12

 

7. Частина ділянки на дорозі.

 

13

Якщо Ви не змогли знайти свою ділянку на Публічній кадастровій карті України або виявили помилки в її відображенні, Публічна кадастрова карта України допомагає сформувати електронну заявку із зазначенням проблеми, яка виникла, та надіслати її на розгляд в органи земельних ресурсів.

За матеріалами: Портал ZEM.UA

Постоянная ссылка на это сообщение: https://info-veterano.com.ua/yak-koristuvatisya-publichnoyi-kadastrovoyi-kartoyu-ukrayini-instruktsiya/

Top